Tady jsou původní Dastyho stránky- KLIK

Prosinec 2013

Vánoce 2013

29. prosince 2013 v 0:08 | Ida |  Novinky

Chci se s vámi podělit, jak jsem si užíval letošní vánoční svátky Usmívající se Už ráno jsem čekal, kdy se bude zdobit stromeček. Páníček ho dal do stojanu a pak už jsem pozoroval paničku jak ho zdobí, pak jsem s páníčkem odpočíval na sedačce. Na večer jsem šel s dětmi na tradiční štědrovečerní procházku a pak už jsem zasedl se svojí rodinkou k sváteční tabuli Mrkající Mám od paničky i upečené linecké cukroví. Dostal jsem rybí polévku a pak jsem čekal až mi páník vybere rybu, dostal jsem i rybí vnitřnosti do granulek S vyplazeným jazykem A nejvíc jsem se těšil ke stromečku, už jsem do obýváku pomalu nakukoval, když zazvonil zvoneček a musel jsem jít první, zabrat nejlepší místo na sedačce. Pak už jsem společně s páníčkem rozbaloval dárky, hned jsem ty své poznal po vůni.....

Více fotek v celém článku !!!


Veselé Vánoce 2013

24. prosince 2013 v 13:25 | Ida |  Novinky

Jak jsem pekl cukroví ;-)

22. prosince 2013 v 18:38 | Ida |  Novinky

Od 9.12. 2013 měla moje panička dovolenou a pekla vánoční cukroví Usmívající se To si nedovedete představit jak to u nás vonělo Mrkající Sám sobě se divím, že jsem nic nezbaštil, když jsem hlídal plechy s cukrovím S vyplazeným jazykem Horko nehorko, ležel jsem u rozpálené trouby a nehnul se od ní Překvapený A ještě jsem pomával s mytím formiček !!!


Více v celém článku !!!

Adventní trhy na zámku

15. prosince 2013 v 20:04 | Ida |  Novinky

07. a 08.12. 2013 se konal již tradiční vánoční trh na zámku i ve městě Usmívající se Ten den zrovna padal sníh, tak to mělo krásnou adventní atmosféru. Na zámku jsem si zase užil zvířátek, ovce, kozy a oslíky, ty jsem zase po roce musel pořádně očuchat a pusinkovat S vyplazeným jazykem Páníčci si dali svařák, punč a placky a já jsem ochutnal zvířátkům mrkev a paní ze stánku si mě hladila a přinesla mi a oloupala jablíčko Mrkající Bylo tam taky hodně dětí, kterým jsem se líbil a dostal jsem od nich taky pohlazení.